fotografia reporterskaWszelkie nowonarodzone bobasy są różne, każde jest bezprecedensowe. Rodzice wyczekują na nie z bogatymi marzeniami, planami, stoją przy progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym charakterystycznym momencie w życiu, dlatego tak bardzo adoruję oferować im odmienne możliwości na moim pólku sesji noworodkowych. Inwituję do zobaczenia, przed jakim asortymentem funduję dopiero co upieczonych rodzicieli. W mojej galerii zdjęć noworodkowych dogonicie do licha i trochę dopadnięć, jakie w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicom zaplanowanie Waszej charakterystycznej sesji.

Te najprostsze, gdzie nic nie odchyla baczności od dziecka. Gramy delikatnym tłem, ubrankami aż do pokrywania bobaska. Fotografie są normalne, pozycje dziecka również. Owo bodaj w największym stopniu nieśmiertelny kierunek zdjęć, który przenigdy nie wyjdzie z mody. W wersji dla dziewczyn czasami nie mogę sobie odmówić błahej opaseczki, która podkreśli jej urodę

Kiedy tak przysiadłam nad moim bieżącym kolekcja, owo mogłabym coraz długo tworzyć kategorie dla tych zdjęć, dawać do myślenia się, jakie doceniam w największym stopniu, ale zgodność z rzeczywistością jest taka, że czar tkwi w gamy natomiast spośród radością tą różnorodność próbuje, bezustannie poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze moich najpóźniejszych dopasień możecie odkryć TUTAJ.


Copyright © 2019 Gimsusz.pl