aparat dla początkującego fotografaPrzy użyciu minione 4 lata pracy roiłam o poręcznym łożu do zdjęć rodzinnych, ciążowych natomiast dziecięcych. Ostatecznie macierzy na tyle dużo powierzchni, że być może tu stać na co dwadzieścia cztery godziny i ubierać się w kolorowe narzuty a poduszki dopasowane aż do bieżących kontekst. Odrobina klimatu boho aż do najść rodzinnych natomiast co niemiara miękkich kocy jak również poduszek.

A obecnie rzecz, na którą ja sam jeden bardzo czasochłonnie czekałam. Wizualizowałam ją siebie po nocach natomiast obmyślałam skonfigurowania półek, przegródek, oświetlenia. Szafa na osprzęt do sesji zdjęciowych. Dogłębna, jasna i pojemna. Każda szufladka jest natychmiast napełniona po kanty ubrankami dla noworodków, niemowląt, sukienkami gwoli dziewczyn a sukienkami ciążowymi. Zmieściło się tam i nie jedno łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie ciasne osprzęt do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na miejsce gdzie jest dozwolone się wyczuć jak w domu przystało, maci tu delikatny kącik kawowy, w którym zawsze czeka aromatyczna kawa, herbata i cokolwiek słodkiego dla jeszcze lepszej aury:) I szafkeczka na dole ma miejsce w bezwzględna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio obejmuje się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią i placami balang. Podobieństwo ogrodu i kafeterii nad samą wodą niesie za sobą akcesoryjną korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na przechadzka, kiedy obrobimy natychmiast najścia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili pauzy aby umożliwić maleństwu wygodne dar snu a pozowania :) A na wiosnę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Jak Wam się podoba moja kolejna miejscówka? Inwituję Was do śledzenia mojego instagrama, gdzie w relacjach manifestuję wiele filmików a zdjęć z bieżącego wystroju.


Copyright © 2019 Gimsusz.pl