Żyje i działam bezpiecznie- podręcznik dla uczniów technikum oraz liceum

Przedmioty w technikum i liceum skupiają się nie tylko na przedstawieniu nowej wiedzy, ale też na uzmysłowienie uczniom, że istotne są także inne kwestie. Edukacja dla bezpieczeństwa to przedmiot, który jest obowiązkowe, zarówno w technikum, jak i w liceum. Uczniowie mogą się tam dowiedzieć, na co należy zwracać uwagę podczas życia codziennego oraz jak należy udzielać pierwszej pomocy.  Takie lekcje potrafią być kluczowe w nagłych sytuacjach. Warto zapoznać się z podręcznikiem, który świetnie przygotuję ucznia do działania. Żyję i działam. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum nowość to propozycja od pisarza: Jarosław Słoma.

Żyje i działam- co można znaleźć w podręczniku?

“Żyję i działam bezpiecznie” to podręcznik, który świetnie przygotowuje nie tylko z materiału praktycznego, ale też z praktyki. Uczniowie mają do czynienia z wiedzą, która jest przedstawiona w praktyczny i rzetelny sposób. Język, który można spotkać w książce, jest łatwy i prosty w zrozumieniu, natomiast uczeń ma do czynienia z zadaniami, które utrwalają wiedzę na długo. Podręcznik jest propozycją od prestiżowego wydawnictwa Nowa Era, które znają zarówno nauczyciele, jak i uczniowie oraz rodzice. Książka została opracowana przez autora Jarosława Słomę, który odpowiada za wartość tekstu. Podręcznik jest świetną propozycją na lekcje, dzięki niemu nie można się nudzić. 

Żyje i działam, czyli podręcznik do EDB

Żyję i działam to podręcznik, który można znaleźć w księgarni, nie tylko stacjonarnej, ale także online. Tam czeka atrakcyjna cena, dostawa na adres domowy, która jest bardzo wygodną opcją. Dzięki niej można zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Podręcznik został przygotowany z myślą o praktycznej wiedzy. Nauka pierwszej pomocy jest wyjaśniona w prostych krokach, które uczeń może łatwo przyswoić. Są tam wyjaśnione zagadnienia, które pomogą odpowiednio zachować się w nagłej sytuacji. Podręcznik posiada także zdjęcia schematy oraz wykresy, infografiki, które są przydatne i ciekawe.