Plan lekcji

obowiązuje od 2017-02-07 do odwołania

KLASY PIERWSZE

KLASY DRUGIE

KLASY TRZECIE


Klasa 1a Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
2 08:50 - 09:35 j. polski {Palińska Jolanta} 41
3 09:45 - 10:30 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 30
4 10:40 - 11:25 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
5 11:40 - 12:25 chemia {Smułkowska Katarzyna} 42
6 12:35 - 13:20 geografia {Prus Izabela} 2

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
2 08:50 - 09:35 j. polski {Palińska Jolanta} 41
3 09:45 - 10:30 biologia {Piotrowska Maria} 23
4 10:40 - 11:25 historia {Palińska Jolanta} 41
5 11:40 - 12:25 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
7 13:30 - 14:15 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz}
2 08:50 - 09:35 j. polski {Palińska Jolanta} 41
3 09:45 - 10:30 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
4 10:40 - 11:25 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
5 11:40 - 12:25 geografia {Prus Izabela} 2
6 12:35 - 13:20 j. polski {Palińska Jolanta} 41

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
2 08:50 - 09:35 j. polski {Palińska Jolanta} 41
3 09:45 - 10:30 gw {Michałowski Mariusz} 50
4 10:40 - 11:25 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
5 11:40 - 12:25 chemia {Smułkowska Katarzyna} 42
6 12:35 - 13:20 muzyka {Włodarski Jacek} 19

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz}
2 08:50 - 09:35 plastyka {Wasilewski Zbigniew} 2
3 09:45 - 10:30 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
4 10:40 - 11:25 historia {Palińska Jolanta} 41
5 11:40 - 12:25 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 30
6 12:35 - 13:20 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45

Klasa 1b Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
2 08:50 - 09:35 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
3 09:45 - 10:30 religia {Włodarski Jacek} 19
4 10:40 - 11:25 j. polski {Olszewska Dorota} 22
5 11:40 - 12:25 w-f - dziewczęta {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
6 12:35 - 13:20 j. polski {Olszewska Dorota} 22
7 13:30 - 14:15 chemia {Smułkowska Katarzyna} 42

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 biologia {Piotrowska Maria} 23
2 08:50 - 09:35 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
3 09:45 - 10:30 historia {Rykaczewski Grzegorz} 8
4 10:40 - 11:25 w-f - dziewczęta {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
5 11:40 - 12:25 plastyka {Wasilewski Zbigniew} 27
6 12:35 - 13:20 j. polski {Olszewska Dorota} 22
7 13:30 - 14:15 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 religia {Włodarski Jacek} 27
2 08:50 - 09:35 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
3 09:45 - 10:30 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
4 10:40 - 11:25 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Sarnowski Zbigniew}
5 11:40 - 12:25 j. polski {Olszewska Dorota} 22
6 12:35 - 13:20 geografia {Prus Izabela} 2

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
2 08:50 - 09:35 wdżwr {Rykaczewski Grzegorz} 8
3 09:45 - 10:30 gw {Smułkowska Katarzyna} 42
4 10:40 - 11:25 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
5 11:40 - 12:25 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Sarnowski Zbigniew}
6 12:35 - 13:20 geografia {Prus Izabela} 2

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
2 08:50 - 09:35 chemia {Smułkowska Katarzyna} 42
3 09:45 - 10:30 muzyka {Włodarski Jacek} 19
4 10:40 - 11:25 historia {Rykaczewski Grzegorz} 2
5 11:40 - 12:25 j. polski {Olszewska Dorota} 22
6 12:35 - 13:20 matematyka {Długaszek Wiesława} 27

Klasa 1c Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
2 08:50 - 09:35 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
3 09:45 - 10:30 j. polski {Olszewska Dorota} 22
4 10:40 - 11:25 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
5 11:40 - 12:25 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
6 12:35 - 13:20 chemia {Smułkowska Katarzyna} 42

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 geografia {Rosiak Łukasz} 2
2 08:50 - 09:35 j. polski {Olszewska Dorota} 22
3 09:45 - 10:30 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
4 10:40 - 11:25 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
5 11:40 - 12:25 j. polski {Olszewska Dorota} 22
6 12:35 - 13:20 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 45
7 13:30 - 14:15 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
2 08:50 - 09:35 biologia {Piotrowski Ryszard} 31
3 09:45 - 10:30 j. polski {Olszewska Dorota} 22
4 10:40 - 11:25 plastyka {Wasilewski Zbigniew} 30
5 11:40 - 12:25 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
6 12:35 - 13:20 geografia {Rosiak Łukasz} 39
7 13:30 - 14:15 historia {Rykaczewski Grzegorz} 8

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
2 08:50 - 09:35 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
3 09:45 - 10:30 gw {Rykaczewski Grzegorz} 8
4 10:40 - 11:25 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
5 11:40 - 12:25 muzyka {Włodarski Jacek} 19
6 12:35 - 13:20 wdżwr {Rykaczewski Grzegorz} 8

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
2 08:50 - 09:35 j. polski {Olszewska Dorota} 22
3 09:45 - 10:30 chemia {Smułkowska Katarzyna} 42
4 10:40 - 11:25 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 30
5 11:40 - 12:25 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
6 12:35 - 13:20 historia {Rykaczewski Grzegorz} 8

Klasa 1d Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
2 08:50 - 09:35 w-f - Cała klasa {Sarnowski Zbigniew}
3 09:45 - 10:30 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
4 10:40 - 11:25 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
5 11:40 - 12:25 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 45
6 12:35 - 13:20 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
2 08:50 - 09:35 geografia {Rosiak Łukasz} 2
3 09:45 - 10:30 chemia {Sawicka Anna} 39
4 10:40 - 11:25 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
5 11:40 - 12:25 wdżwr {Rykaczewska Dorota} 8
6 12:35 - 13:20 w-f - Cała klasa {Sarnowski Zbigniew}

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
2 08:50 - 09:35 w-f - Cała klasa {Sarnowski Zbigniew}
3 09:45 - 10:30 geografia {Rosiak Łukasz} 2
4 10:40 - 11:25 biologia {Piotrowska Maria} 23
5 11:40 - 12:25 historia {Rykaczewski Grzegorz} 8
6 12:35 - 13:20 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
7 13:30 - 14:15 fizyka {Długaszek Wiesława} 27

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 chemia {Sawicka Anna} 39
2 08:50 - 09:35 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
3 09:45 - 10:30 gw {Długaszek Wiesława} 27
4 10:40 - 11:25 muzyka {Włodarski Jacek} 19
5 11:40 - 12:25 historia {Rykaczewski Grzegorz} 8
6 12:35 - 13:20 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
7 13:30 - 14:15 matematyka {Długaszek Wiesława} 27

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
2 08:50 - 09:35 w-f - Cała klasa {Sarnowski Zbigniew}
3 09:45 - 10:30 plastyka {Wasilewski Zbigniew} 49
4 10:40 - 11:25 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
5 11:40 - 12:25 fizyka {Długaszek Wiesława} 27
6 12:35 - 13:20 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51

Klasa 1e Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. angielski {Drapiewski Piotr} 26
2 08:50 - 09:35 w-f - Cała klasa {Michałowski Mariusz}
3 09:45 - 10:30 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
4 10:40 - 11:25 muzyka {Włodarski Jacek} 19
5 11:40 - 12:25 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
6 12:35 - 13:20 historia {Zieliński Jan} 46
7 13:30 - 14:15 biologia {Piotrowski Ryszard} 23

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 chemia {Sawicka Anna} 39
2 08:50 - 09:35 fizyka {Matyka Jarosław} 30
3 09:45 - 10:30 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
4 10:40 - 11:25 historia {Zieliński Jan} 46
5 11:40 - 12:25 j. angielski {Drapiewski Piotr} 46
6 12:35 - 13:20 w-f - Cała klasa {Michałowski Mariusz}

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 45
2 08:50 - 09:35 w-f - Cała klasa {Michałowski Mariusz}
3 09:45 - 10:30 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
4 10:40 - 11:25 matematyka {Długaszek Wiesława} 39
5 11:40 - 12:25 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
6 12:35 - 13:20 fizyka {Matyka Jarosław} 26

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
2 08:50 - 09:35 chemia {Sawicka Anna} 39
3 09:45 - 10:30 gw {Sawicka Anna} 39
4 10:40 - 11:25 geografia {Rosiak Łukasz} 2
5 11:40 - 12:25 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Drapiewski Piotr} 22

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 plastyka {Wasilewski Zbigniew} 2
2 08:50 - 09:35 w-f - Cała klasa {Michałowski Mariusz}
3 09:45 - 10:30 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
4 10:40 - 11:25 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
5 11:40 - 12:25 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
6 12:35 - 13:20 geografia {Rosiak Łukasz} 31

Klasa 1f Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 geografia {Rosiak Łukasz} 2
2 08:50 - 09:35 j. angielski {Drapiewski Piotr} 26
3 09:45 - 10:30 chemia {Sawicka Anna} 39
4 10:40 - 11:25 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
5 11:40 - 12:25 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Sarnowski Zbigniew}
6 12:35 - 13:20 muzyka {Włodarski Jacek} 19

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
2 08:50 - 09:35 j. polski {Woronko Iwona} 50
3 09:45 - 10:30 historia {Zieliński Jan} 46
4 10:40 - 11:25 w-f - dziewczęta {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
5 11:40 - 12:25 biologia {Piotrowski Ryszard} 23
6 12:35 - 13:20 chemia {Sawicka Anna} 39

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. angielski {Drapiewski Piotr} 21
2 08:50 - 09:35 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
3 09:45 - 10:30 plastyka {Wasilewski Zbigniew} 31
4 10:40 - 11:25 w-f - dziewczęta {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
5 11:40 - 12:25 fizyka {Matyka Jarosław} 26
6 12:35 - 13:20 j. polski {Woronko Iwona} 50

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
2 08:50 - 09:35 j. polski {Woronko Iwona} 50
3 09:45 - 10:30 gw {Sękowska Ewa} 45
4 10:40 - 11:25 historia {Zieliński Jan} 46
5 11:40 - 12:25 w-f - dziewczęta {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
6 12:35 - 13:20 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
7 13:30 - 14:15 fizyka {Matyka Jarosław} 45

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Woronko Iwona} 50
2 08:50 - 09:35 j. polski {Woronko Iwona} 50
3 09:45 - 10:30 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
4 10:40 - 11:25 geografia {Rosiak Łukasz} 31
5 11:40 - 12:25 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 21
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Drapiewski Piotr} 26

Klasa 2a Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
2 08:50 - 09:35 j. polski {Olszewska Dorota} 22
3 09:45 - 10:30 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
4 10:40 - 11:25 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
5 11:40 - 12:25 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
6 12:35 - 13:20 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
7 13:30 - 14:15 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 21

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Olszewska Dorota} 22
2 08:50 - 09:35 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
3 09:45 - 10:30 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
4 10:40 - 11:25 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
5 11:40 - 12:25 religia {Detmer Karol} 42
6 12:35 - 13:20 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
7 13:30 - 14:15 biologia {Piotrowski Ryszard} 23

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 chemia {Sawicka Anna} 39
2 08:50 - 09:35 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
3 09:45 - 10:30 historia {Rykaczewska Dorota} 8
4 10:40 - 11:25 j. polski {Olszewska Dorota} 22
5 11:40 - 12:25 biologia {Piotrowski Ryszard} 23
6 12:35 - 13:20 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
7 13:30 - 14:15 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
2 08:50 - 09:35 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
3 09:45 - 10:30 wos {Rykaczewska Dorota} 8
4 10:40 - 11:25 gw {Olszewska Dorota} 22
5 11:40 - 12:25 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40
6 12:35 - 13:20 religia {Detmer Karol} 45

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 historia {Rykaczewska Dorota} 8
2 08:50 - 09:35 zaj. art. {Włodarski Jacek} 19
3 09:45 - 10:30 j. polski {Olszewska Dorota} 22
4 10:40 - 11:25 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew}
5 11:40 - 12:25 geografia {Prus Izabela} 2
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 30

Klasa 2b Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
2 08:50 - 09:35 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 30
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
5 11:40 - 12:25 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 2
6 12:35 - 13:20 biologia {Piotrowski Ryszard} 23

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
2 08:50 - 09:35 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
3 09:45 - 10:30 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
4 10:40 - 11:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
5 11:40 - 12:25 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
6 12:35 - 13:20 historia {Rykaczewska Dorota} 8
7 13:30 - 14:15 religia {Detmer Karol} 42

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 wos {Rykaczewska Dorota} 8
2 08:50 - 09:35 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
3 09:45 - 10:30 w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz}
4 10:40 - 11:25 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
5 11:40 - 12:25 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
6 12:35 - 13:20 biologia {Piotrowski Ryszard} 23
7 13:30 - 14:15 zaj. art. {Włodarski Jacek} 42

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 religia {Detmer Karol} 26
2 08:50 - 09:35 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
3 09:45 - 10:30 j. polski {Woronko Iwona} 41
4 10:40 - 11:25 gw {Rykaczewska Dorota} 8
5 11:40 - 12:25 chemia {Sawicka Anna} 39
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
7 13:30 - 14:15 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
2 08:50 - 09:35 historia {Rykaczewska Dorota} 8
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
5 11:40 - 12:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
6 12:35 - 13:20 geografia {Prus Izabela} 2

Klasa 2c Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 biologia {Piotrowska Maria} 23
2 08:50 - 09:35 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
3 09:45 - 10:30 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
4 10:40 - 11:25 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
5 11:40 - 12:25 j. angielski {Drapiewski Piotr} 39
6 12:35 - 13:20 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 45
7 13:30 - 14:15 j. polski {Woronko Iwona} 50

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 zaj. art. {Włodarski Jacek} 19
2 08:50 - 09:35 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 religia {Detmer Karol} 42
5 11:40 - 12:25 chemia {Sawicka Anna} 39
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Drapiewski Piotr} 46

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 biologia {Piotrowska Maria} 23
2 08:50 - 09:35 j. polski {Woronko Iwona} 50
3 09:45 - 10:30 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 45
4 10:40 - 11:25 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
5 11:40 - 12:25 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
6 12:35 - 13:20 historia {Rykaczewski Grzegorz} 8
7 13:30 - 14:15 fizyka {Matyka Jarosław} 26

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 wos {Rykaczewski Grzegorz} 8
2 08:50 - 09:35 religia {Detmer Karol} 26
3 09:45 - 10:30 w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew} ; w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 gw {Cieplak Justyna} 45
5 11:40 - 12:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
6 12:35 - 13:20 geografia {Rosiak Łukasz} 31
7 13:30 - 14:15 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
2 08:50 - 09:35 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40
3 09:45 - 10:30 historia {Rykaczewski Grzegorz} 2
4 10:40 - 11:25 j. angielski {Drapiewski Piotr} 26
5 11:40 - 12:25 fizyka {Matyka Jarosław} 42
6 12:35 - 13:20 j. polski {Woronko Iwona} 50

Klasa 2d Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 historia {Rykaczewski Grzegorz} 8
2 08:50 - 09:35 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
3 09:45 - 10:30 biologia {Piotrowska Maria} 23
4 10:40 - 11:25 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
5 11:40 - 12:25 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
6 12:35 - 13:20 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
7 13:30 - 14:15 fizyka {Matyka Jarosław} 42

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
2 08:50 - 09:35 chemia {Sawicka Anna} 39
3 09:45 - 10:30 religia {Detmer Karol} 45
4 10:40 - 11:25 wos {Rykaczewski Grzegorz} 2
5 11:40 - 12:25 fizyka {Matyka Jarosław} 46
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
2 08:50 - 09:35 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 45
3 09:45 - 10:30 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
4 10:40 - 11:25 zaj. art. {Włodarski Jacek} 8
5 11:40 - 12:25 geografia {Rosiak Łukasz} 39
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
7 13:30 - 14:15 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
2 08:50 - 09:35 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 49
3 09:45 - 10:30 religia {Detmer Karol} 26
4 10:40 - 11:25 gw {Ryszka Elżbieta} 49
5 11:40 - 12:25 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
6 12:35 - 13:20 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
7 13:30 - 14:15 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40
2 08:50 - 09:35 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
3 09:45 - 10:30 biologia {Piotrowska Maria} 23
4 10:40 - 11:25 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
5 11:40 - 12:25 historia {Rykaczewski Grzegorz} 8
6 12:35 - 13:20 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 21

Klasa 2e Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
2 08:50 - 09:35 biologia {Piotrowska Maria} 23
3 09:45 - 10:30 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
4 10:40 - 11:25 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
5 11:40 - 12:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
6 12:35 - 13:20 fizyka {Matyka Jarosław} 41

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Woronko Iwona} 50
2 08:50 - 09:35 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 historia {Rykaczewska Dorota} 8
5 11:40 - 12:25 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
6 12:35 - 13:20 religia {Detmer Karol} 42
7 13:30 - 14:15 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
2 08:50 - 09:35 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
3 09:45 - 10:30 zaj. art. {Włodarski Jacek} 19
4 10:40 - 11:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
5 11:40 - 12:25 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
6 12:35 - 13:20 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
7 13:30 - 14:15 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 historia {Rykaczewska Dorota} 8
2 08:50 - 09:35 wos {Rykaczewska Dorota} 8
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 gw {Dankowska Elżbieta} 31
5 11:40 - 12:25 religia {Detmer Karol} 45
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
7 13:30 - 14:15 j. polski {Woronko Iwona} 50

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 biologia {Piotrowska Maria} 23
2 08:50 - 09:35 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
3 09:45 - 10:30 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
4 10:40 - 11:25 chemia {Sawicka Anna} 39
5 11:40 - 12:25 geografia {Rosiak Łukasz} 31
6 12:35 - 13:20 fizyka {Matyka Jarosław} 42

Klasa 2f Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 historia {Palińska Jolanta} 41
2 08:50 - 09:35 geografia {Rosiak Łukasz} 2
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 chemia {Sawicka Anna} 39
5 11:40 - 12:25 fizyka {Matyka Jarosław} 41
6 12:35 - 13:20 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 21
7 13:30 - 14:15 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 fizyka {Matyka Jarosław} 30
2 08:50 - 09:35 zaj. art. {Włodarski Jacek} 19
3 09:45 - 10:30 wos {Palińska Jolanta} 41
4 10:40 - 11:25 j. polski {Olszewska Dorota} 22
5 11:40 - 12:25 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
6 12:35 - 13:20 biologia {Piotrowski Ryszard} 23
7 13:30 - 14:15 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Olszewska Dorota} 22
2 08:50 - 09:35 j. angielski {Drapiewski Piotr} 21
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
5 11:40 - 12:25 religia {Włodarski Jacek} 19
6 12:35 - 13:20 religia {Włodarski Jacek} 42
7 13:30 - 14:15 biologia {Piotrowski Ryszard} 23

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
2 08:50 - 09:35 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
3 09:45 - 10:30 j. polski {Olszewska Dorota} 22
4 10:40 - 11:25 gw {Jabłońska Katarzyna} 39
5 11:40 - 12:25 j. angielski {Drapiewski Piotr} 22
6 12:35 - 13:20 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 historia {Palińska Jolanta} 41
2 08:50 - 09:35 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Sarnowski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 j. polski {Olszewska Dorota} 22
5 11:40 - 12:25 j. angielski {Drapiewski Piotr} 26
6 12:35 - 13:20 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40

Klasa 3a Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Olszewska Dorota} 22
2 08:50 - 09:35 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
3 09:45 - 10:30 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
4 10:40 - 11:25 biologia {Piotrowska Maria} 23
5 11:40 - 12:25 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
7 13:30 - 14:15 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
2 08:50 - 09:35 biologia {Piotrowska Maria} 23
3 09:45 - 10:30 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
4 10:40 - 11:25 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40
5 11:40 - 12:25 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
6 12:35 - 13:20 historia {Palińska Jolanta} 41
7 13:30 - 14:15 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
2 08:50 - 09:35 j. polski {Olszewska Dorota} 22
3 09:45 - 10:30 historia {Palińska Jolanta} 41
4 10:40 - 11:25 wos {Palińska Jolanta} 41
5 11:40 - 12:25 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
6 12:35 - 13:20 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
7 13:30 - 14:15 geografia {Prus Izabela} 2

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Olszewska Dorota} 22
2 08:50 - 09:35 j. polski {Olszewska Dorota} 22
3 09:45 - 10:30 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
4 10:40 - 11:25 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
5 11:40 - 12:25 gw {Szczegielniak Grażyna} 21
6 12:35 - 13:20 wdżwr {Palińska Jolanta} 41
7 13:30 - 14:15 zaj. art. {Romaniuk Ewa} 21

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Olszewska Dorota} 22
2 08:50 - 09:35 matematyka {Szczegielniak Grażyna} 21
3 09:45 - 10:30 chemia {Sawicka Anna} 39
4 10:40 - 11:25 edb {Rykaczewska Dorota} 8
5 11:40 - 12:25 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
6 12:35 - 13:20 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew}
7 13:30 - 14:15 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51

Klasa 3b Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 edb {Rykaczewska Dorota} 50
2 08:50 - 09:35 chemia {Sawicka Anna} 39
3 09:45 - 10:30 j. angielski {Drapiewski Piotr} 26
4 10:40 - 11:25 historia {Palińska Jolanta} 41
5 11:40 - 12:25 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
6 12:35 - 13:20 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
7 13:30 - 14:15 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
2 08:50 - 09:35 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
3 09:45 - 10:30 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
4 10:40 - 11:25 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
5 11:40 - 12:25 wdżwr {Palińska Jolanta} 41
6 12:35 - 13:20 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
7 13:30 - 14:15 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 fizyka {Smułkowska Katarzyna} 42
2 08:50 - 09:35 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
3 09:45 - 10:30 biologia {Piotrowska Maria} 23
4 10:40 - 11:25 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
5 11:40 - 12:25 wos {Palińska Jolanta} 41
6 12:35 - 13:20 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
7 13:30 - 14:15 geografia {Rosiak Łukasz} 39

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
2 08:50 - 09:35 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
3 09:45 - 10:30 religia {Pyrzanowska Bogumiła} 51
4 10:40 - 11:25 biologia {Piotrowska Maria} 23
5 11:40 - 12:25 gw {Palińska Jolanta} 41
6 12:35 - 13:20 zaj. art. {Romaniuk Ewa} 21
7 13:30 - 14:15 j. angielski {Drapiewski Piotr} 22

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
2 08:50 - 09:35 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
3 09:45 - 10:30 historia {Palińska Jolanta} 41
4 10:40 - 11:25 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
5 11:40 - 12:25 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40
6 12:35 - 13:20 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
7 13:30 - 14:15 j. angielski {Drapiewski Piotr} 26

Klasa 3c Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 30
2 08:50 - 09:35 wos {Rykaczewska Dorota} 50
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
4 10:40 - 11:25 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
5 11:40 - 12:25 historia {Rykaczewska Dorota} 8
6 12:35 - 13:20 j. polski {Woronko Iwona} 50
7 13:30 - 14:15 religia {Włodarski Jacek} 19

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
2 08:50 - 09:35 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
3 09:45 - 10:30 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
4 10:40 - 11:25 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26
5 11:40 - 12:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
6 12:35 - 13:20 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
7 13:30 - 14:15 edb {Rykaczewska Dorota} 8

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Woronko Iwona} 50
2 08:50 - 09:35 wdżwr {Rykaczewska Dorota} 8
3 09:45 - 10:30 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
4 10:40 - 11:25 geografia {Rosiak Łukasz} 2
5 11:40 - 12:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
6 12:35 - 13:20 j. niemiecki {Sękowska Ewa} 45
7 13:30 - 14:15 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Woronko Iwona} 50
2 08:50 - 09:35 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
3 09:45 - 10:30 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
4 10:40 - 11:25 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40
5 11:40 - 12:25 gw {Kaniecka Małgorzata} 26
6 12:35 - 13:20 chemia {Sawicka Anna} 39
7 13:30 - 14:15 j. angielski {Kaniecka Małgorzata} 26

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 chemia {Sawicka Anna} 39
2 08:50 - 09:35 biologia {Piotrowska Maria} 23
3 09:45 - 10:30 historia {Rykaczewska Dorota} 8
4 10:40 - 11:25 religia {Włodarski Jacek} 19
5 11:40 - 12:25 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew}
6 12:35 - 13:20 zaj. art. {Romaniuk Ewa} 22
7 13:30 - 14:15 fizyka {Matyka Jarosław} 42

Klasa 3d Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 chemia {Sawicka Anna} 39
2 08:50 - 09:35 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
3 09:45 - 10:30 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew}
4 10:40 - 11:25 wdżwr {Rykaczewska Dorota} 8
5 11:40 - 12:25 fizyka {Matyka Jarosław} 41
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
7 13:30 - 14:15 geografia {Prus Izabela} 2

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 informatyka - gr 1 {Michałowski Mariusz} 40
2 08:50 - 09:35 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
3 09:45 - 10:30 j. polski {Woronko Iwona} 50
4 10:40 - 11:25 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 49
5 11:40 - 12:25 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
6 12:35 - 13:20 historia {Zieliński Jan} 46
7 13:30 - 14:15 edb {Rykaczewski Grzegorz} 2

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 wos {Zieliński Jan} 46
2 08:50 - 09:35 chemia {Sawicka Anna} 39
3 09:45 - 10:30 j. polski {Woronko Iwona} 50
4 10:40 - 11:25 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
5 11:40 - 12:25 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
6 12:35 - 13:20 zaj. art. {Romaniuk Ewa} 19
7 13:30 - 14:15 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 informatyka - gr 2 {Michałowski Mariusz} 40
2 08:50 - 09:35 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
3 09:45 - 10:30 biologia {Piotrowska Maria} 23
4 10:40 - 11:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
5 11:40 - 12:25 gw {Prus Izabela} 2
6 12:35 - 13:20 j. polski {Woronko Iwona} 50
7 13:30 - 14:15 religia {Włodarski Jacek} 19

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 matematyka {Dankowska Elżbieta} 31
2 08:50 - 09:35 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
3 09:45 - 10:30 historia {Zieliński Jan} 46
4 10:40 - 11:25 j. polski {Woronko Iwona} 50
5 11:40 - 12:25 w-f - dziewczęta {Wasilewski Zbigniew} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
6 12:35 - 13:20 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 41
7 13:30 - 14:15 religia {Włodarski Jacek} 19

Klasa 3e Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Paliński Włodzimierz} 46
2 08:50 - 09:35 j. polski {Paliński Włodzimierz} 46
3 09:45 - 10:30 historia {Palińska Jolanta} 41
4 10:40 - 11:25 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
5 11:40 - 12:25 religia {Włodarski Jacek} 19
6 12:35 - 13:20 j. angielski {Drapiewski Piotr} 39
7 13:30 - 14:15 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Paliński Włodzimierz} 41
2 08:50 - 09:35 informatyka - gr 1 {Michałowski Mariusz} 40
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
4 10:40 - 11:25 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
5 11:40 - 12:25 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 49
6 12:35 - 13:20 edb {Rykaczewski Grzegorz} 2
7 13:30 - 14:15 j. angielski {Drapiewski Piotr} 46

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Paliński Włodzimierz} 41
2 08:50 - 09:35 biologia {Piotrowska Maria} 23
3 09:45 - 10:30 j. angielski {Drapiewski Piotr} 26
4 10:40 - 11:25 zaj. art. {Romaniuk Ewa} 19
5 11:40 - 12:25 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz}
6 12:35 - 13:20 matematyka {Długaszek Wiesława} 27
7 13:30 - 14:15 wdżwr {Palińska Jolanta} 41

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 wos {Palińska Jolanta} 41
2 08:50 - 09:35 informatyka - gr 2 {Michałowski Mariusz} 40
3 09:45 - 10:30 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 49
4 10:40 - 11:25 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz}
5 11:40 - 12:25 gw {Rosiak Łukasz} 31
6 12:35 - 13:20 matematyka {Długaszek Wiesława} 46
7 13:30 - 14:15 geografia {Rosiak Łukasz} 31

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Paliński Włodzimierz} 26
2 08:50 - 09:35 historia {Palińska Jolanta} 41
3 09:45 - 10:30 fizyka {Matyka Jarosław} 49
4 10:40 - 11:25 biologia {Piotrowska Maria} 23
5 11:40 - 12:25 chemia {Sawicka Anna} 39
6 12:35 - 13:20 religia {Włodarski Jacek} 19
7 13:30 - 14:15 matematyka {Długaszek Wiesława} 27

Klasa 3f Powrót do menu

PONIEDZIAŁEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
2 08:50 - 09:35 edb {Rykaczewski Grzegorz} 8
3 09:45 - 10:30 geografia {Rosiak Łukasz} 2
4 10:40 - 11:25 w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof} ; w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz}
5 11:40 - 12:25 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
6 12:35 - 13:20 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
7 13:30 - 14:15 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 45

WTOREK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 historia {Zieliński Jan} 46
2 08:50 - 09:35 zaj. tech. {Pyrzanowska Bogumiła} 51
3 09:45 - 10:30 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
4 10:40 - 11:25 biologia {Piotrowska Maria} 23
5 11:40 - 12:25 wdżwr {Rykaczewski Grzegorz} 2
6 12:35 - 13:20 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
7 13:30 - 14:15 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30

ŚRODA

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 zaj. art. {Romaniuk Ewa} 19
2 08:50 - 09:35 religia {Włodarski Jacek} 19
3 09:45 - 10:30 chemia {Sawicka Anna} 39
4 10:40 - 11:25 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
5 11:40 - 12:25 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
6 12:35 - 13:20 informatyka - gr 1 {Traczyk Tomasz} 40
7 13:30 - 14:15 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49

CZWARTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 historia {Zieliński Jan} 46
2 08:50 - 09:35 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 27
3 09:45 - 10:30 wos {Zieliński Jan} 46
4 10:40 - 11:25 w-f - dziewczęta {Michałowski Mariusz} ; w-f - chłopcy {Furmański Krzysztof}
5 11:40 - 12:25 gw {Wróbel Lucyna} 30
6 12:35 - 13:20 fizyka {Matyka Jarosław} 45
7 13:30 - 14:15 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49

PIĄTEK

Nr lekcji Godzina lekcyjna Lekcja Sala
1 08:00 - 08:45 religia {Włodarski Jacek} 19
2 08:50 - 09:35 chemia {Sawicka Anna} 39
3 09:45 - 10:30 j. angielski {Wróbel Lucyna} 30
4 10:40 - 11:25 informatyka - gr 2 {Traczyk Tomasz} 40
5 11:40 - 12:25 j. niemiecki {Cieplak Justyna} 41
6 12:35 - 13:20 j. polski {Ryszka Elżbieta} 49
7 13:30 - 14:15 matematyka {Jabłońska Katarzyna} 21